Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhela Peristeri - Genjeshtra Dashurie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

ti me thua se do te ikesh per gjithnji kur e di se ti pa mua asnje cast nuk ri pse i thua zemres sime vetem jo kur e di se ajo vetem tu te do. me genjen une e di qe po luan me mua.leri leri ti keto a mos be sikur sme do se gjithcka ti je per mua dhe te pres qe te me thuash}4.hej i dashur kot mundohesh te luash me mua ti e di shum mir o zemer se sa une te dua une mendoj per ty dhe gjaku po me vlon thuaj zemra e deggjon te regaton.kur te them ty se gjithcka mbaroi mes nesh ti papritur me ngadale fillon e qesh me afrohesh dhe me thua se me do ndersa une te them tani me mir ti shko.me genjen une e di qe po luan me mua leri leri ti keto e mos be sikur sme do}4.te genjej ti e di se sa shum te dua.ref:leri leri ti keto.....}4.

Ky tekst u dërgua nga  sabrijePublikimi: 04/12/2006


Anxhela Peristeri - Genjeshtra Dashurie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Genjeshtra Dashurie".
3. Video është e këngës "Genjeshtra Dashurie", por nuk këndohet nga Anxhela Peristeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anxhela Peristeri:


Komente 0