Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anxhela Peristeri - Sonte Dridhuni

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Dridhuni".
3. Video është e këngës "Sonte Dridhuni", por nuk këndohet nga Anxhela Peristeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anxhela Peristeri - Sonte Dridhuni  (Feat. Big Man)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Muzika:

Sabiano

Teksti:

Anxhela Peristeri

Teksti:

Big Man

Orkestrimi:

Kristi Popa

Këngë e albumit:

"Hip-Hop Dridhu, Dridhu"

Këngë e albumit:

"Hip-Hop Ne Vite Nga Super Sonic"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2005

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Big Man

11/11/2005

2005-11-10T23:00:00+00:00Bigi style jo aaaa kendon per femrat
Ahaaa kendon per ju vajza per ju qe
Jeni te gjitha si yje ahhaaaa
Anxhela ne kte parti club night
Bigi style anxhela aaa party night party night
Aa jo jo jo jo aaa hey baby hey baby sa me pelqen
Kercej me ty sot dhe ritmin e ndjej
Ecitohem kur me prek buza jote po me djeg
Dridhi dridhi bytht edhe ni her
Kur jam ne gjum un kaloj ne stratosfer
Ato kemt e gjata perpara kur penojn
Ec estravagante shum sexy ju pozoni
Ju pelqen te argetoheni por ju nutumia
Bigi style esh kjo nat fillon qmenduria
Para alkol dhe ni jet mundon se kto
Ort e vona e pa ty mariuane
Te pelqen gjithshka qe te ben te fantazoni
Kur arini ne kte pik ndaj asnjerit nuk frenoni
Pra femrat jan ato qka un dua
Femrat ne kte party te gjitha jan per mua joooooow
Ooo oo
Bigi po kendon per ju e anxhela jo ooo
anxhela big nen jooo jow jow jow ahha
Aa jo jo jo jo aaa hey baby hey baby sa me pelqen
Kercej me ty sot dhe ritmin e ndjej
Ecitohem kur me prek buza jote po me djeg
Stena Irena anisa lorna bigi bona beta dhe eriona
Jan krejt super sexy qe qmendet gjith tirona
Por ka edhe te tjera blerta jonida amanta genta
Nikoll dhe erida e di fare mir qe askush si reziston
Kur duhan te zbaviten asgje nuk i dalon
Sheh format e tyre te gjith behen keq
Pa to nuk shtyhet jeta mashkulli shkret po heq
Me kembet e zbuluara dhe me nga nje bluz te hol
Sa er qe kalojn ruges te gjith behen me koll
Fillojn t'fantazojn per ni nat shtraka tok por
Pasaj ulin koken gjep grisur kush tpranon aaaa
Hey djem ku po shkon me gjepat bosh mer ejj
Se vetem me femra duhet te kesh ni muhall
Me lek joow joww
Hey baby hey baby sa me pelqen
Kercej me ty sot dhe ritmin e ndjej
Ecitohem kur me prek buza jote po me djeg
Kendoj mendoj per ket jet me pelqen shum ta jetoj
Ket party sexy night me kto yje ta kaloj
Me kte rug perqendron te rendishme apo jan
I vetem ne mes tyre ne ket mrekulli qe kam
Pran kam fillu te dehem te kaloj ne ekstaz
E un jam ne mestyre si gishti me unaz
Ja vlen ti shpejzojsh parat per kto femrat
Me lumshin kaq shum sa te gjith u a di emrat
Te veshura me mini dhe me pirs ne kerthiz
Bythet po i tundin qmendem kur bejn striptis
Kaloj edhe nje radh me efektin femer
Bigi style esh kjo nat mori mojl kjo tem joww
Irena aaha anisa aaha lorna aaha bigi aahh
bona ahha beta aaha dhe eriona
RF 2
Hey baby hey baby sa me pelqen
Kercej me ty sot dhe ritmin e ndjej
Ecitohem kur me prek buza jote po me djeg


Ky tekst u dërgua nga  arianit   Annonim
Më Shumë Këngë Nga Anxhela Peristeri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet