Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anxhela Peristeri - Femer Mediatike

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Femer Mediatike".
3. Video është e këngës "Femer Mediatike", por nuk këndohet nga Anxhela Peristeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anxhela Peristeri - Femer Mediatike  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  7

Video Produksioni:

MAX Production

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 13

Komente

1 🔥

21/03/2014

2014-03-21T17:25:27+00:00po thone se je shume ironik
ne privatesi je fanatik
ne veshje je gjithmone shume shik
interesant dhe erotik

une jam mediatike
femer fantastike
do ti apo sdo une kam shume sharm

do te djeg si leter
djale qe kerkon teper
une do te rrembej si uragan

hej papi ti do te dorezohesh
papi papi papi uhhhhhhhh
hej papi ti perse s'dorzohesh?

aman papo kiss just you
i want you papi papi
i wana kiss you

une jam mediatike
femer fantastike do ti apo sdo une kam shume sharm
do te djeg si leter djale qe kekron teper
une do te rrembej si uragan
po thone se je shume ironik
ne privatesi je fanatik
ne veshje je gjithmone shume shik
interesant dhe erotik

hej papi ti do te dorezohesh
papi papi papi uhhhhhh
hej papi ti perse s'dorzohesh
aman papo kiss just you
i want you papi papi
i wana kiss you

refreni


Ky tekst u dërgua nga FOTO MODELJA
Më Shumë Këngë Nga Anxhela Peristeri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet