Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Anxhela Peristeri - Ai Po Iken  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  18

Komente

Asnjë Koment

25/12/2014

2014-12-25T13:00:40+00:00

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Adrian Hila

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2014
Ti me do e ndjej kur me shikon
Endrren time preke pse s'guxon
A mundem une te kem me shume
Nje jete e dua vetem me ty

Ai nuk foli me
Dhe nuk me pa ne sy

Ref...
Ai po iken po iken ai po iken
Per dashurine asnje s'e vrau friken
Ai po iken po iken nga une po iken
Yjet ne qiell me pane edhe u fiken

Ai po iken e di ai po iken
Per dashurine asnje s'e vrau friken
Ai po iken po iken nga une po iken ai
Yjet ne qiell me pane edhe u fiken

A mundem une nje dite te shtune
Me vello te bardhe me ty ne krah
Ai nuk foli me dhe u largua
Pa nje fjale

Ref...
Ai po iken e di ai po iken
Per dashurine jo asnje s'e vrau friken
Ai po iken ai po iken nga une po iken ai
Yjet ne qiell me pane edhe u fiken

Ai po iken po iken ai po iken
Per dashuri asnje s'e vrau friken
Ai po iken po iken po iken nga une po iken ai
Yjet ne qiell me pane edhe u fiken

Yjet ne qiell me pane edhe u fiken


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiKartolina (3)

5
8
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Anxhela Peristeri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet