A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Anxhela Peristeri, Aurel Thellimi, Blerina Braka & Erik Lloshi - S'ka Si Ne


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  127

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/05/2015

2015-05-05T18:06:43

Më Shumë Nga

Erik Lloshi

Më Shumë Nga

Blerina Braka

Më Shumë Nga

Aurel Thellimi

Video Produksioni:

MAX Production


Aureli:
Çuna,goca filloi vera
po na presin pune te tjera
Lere sedren ti menjane
koha iken si duhan

anxhela:
ah mor djale çke me mua
tjetra ka ate qe dua
e kan then te paret tane
njeri qesh e tjetri qan

te gjithe: 2X
hajde, gaz edhe para
beni qef edhe sevda
zjarr tupan edhe dajre
ska si ju e ska si ne

erik:
jam dhe un nje djal i ri
po kendoj per ty po pi
hall i madh me ka zen mua
s'po marr dot ate per grua

blerina:
jam e lumtur si asnjeher
do martohem kete ver
do marr burr ate qe dua
do festoni dhe per mua

te gjithe: 2X
Hajde, gaz edhe para
beni qef edhe sevda
zjarr tupan edhe dajre
ska si ju e ska si ne

zjarr tupan e zjarr dajre
hej hej hej hej
s'ka si ju e s'ka si ne
hej hej hej hej

te gjithe: 2X
hajde, gaz edhe para
beni qef edhe sevda
zjarr tupan edhe dajre
ska si ju e ska si ne


Ky tekst u dërgua nga By:ArtjolaKartolina (2)

U krijua nga ANA 2018-10-01 14:16:13
Ah mor djalë çke me mua?
Tjetra ka atë që dua
E kanë thënë të parët tanë
Njeri qesh e tjetri qan
U krijua nga ergysi 2018-07-18 19:48:40
jam e lumtur si asnjeher
do martohem kete ver
do marr burr ate qe dua
do festoni dhe per mua

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019