A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Top 200

Anxhela Peristeri - Genjeshtar


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  27

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/12/2016

2016-12-07T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2016


Kur te takova thashe, e gjeta gjysmen time
E u dorezova e leshuar ne premtime
Dhe nje dite u zgjova vetem
Per nje cast se doja jeten
E urreja te verteten
Genjeshtar Genjeshtar
Ti ne jeten tende sa si une ke vrare
Mekatar syte si nuk ti njoha
Genjeshtar ahh sa kam qare
Ik nga jeta ime
shporru sa me pare
si kam dashur nje si ti, sdua ta besoj tani

Ohh genjeshtar ahh sa kam qare
Ik nga jeta ime shporru sa me pare
si kam dashur nje si ti, sdua ta besoj

Qeshe se qava e nje dhimbje me le mua
Ti nuk ke faj, te pashpirtet smund te vuajne
Po me mire te zgjohem vetem
Se me ty se dua jeten
Zot ma thuaj te verteten
Genjeshtar Genjeshtar
Ti ne jeten tende, sa si une ke vrare
Mekatar, syte si nuk ti njoha
Genjeshtar ahh sa kam qare
Ik nga jeta ime shporru sa me pare
Sikam dashur nje
genjeshtar ahh sa kam qaree
Ikk nga jeta imee shporru, sa me pare
Si kam dashur nje si ti
Sdua ta besoj tani

Kartolina (2)

2018-10-01 13:27:58
Gënjeshtar, ti në jetën tënde
sa si unë ke vrarë?
Sytë si nuk ti njoha? Gënjeshtar!
U krijua nga eliza 2018-05-30 13:39:06
Ik nga jeta ime
shporru sa me pare
si kam dashur nje si ti,
Ohh genjeshtar ahh sa kam qare
Ik nga jeta ime shporru sa me pare

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019