Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhela Peristeri - I Joti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Une do e mbaj, peng do e mbaj
duhet ne fillim une te fleja
te vrapoje te tjetra
e di ca pret
kurre me s'ka vlere
justifikimin une e gjeja
e veten e gjenjeja

S'ishe i zoti
te me mbaje fort ti
prandaj me le

REF. 2x:
The "Jam i joti!"
The "Jam i joti!"
e tash iu dorezove asaj
iu dorezove asaj

Me ty do jem vazhdon gjenjen
nuk di si e lejova
e fort une u tregova
A e kupton sa lehte harron
edhe pa ty e bej une
e ti pa mu problem shum

S'ishe i zoti
te me mbaje fort ti
prandaj me le

REF. 2x:
The "Jam i joti!"
The "Jam i joti!"
e tash iu dorezove asaj
iu dorezove asaj

Ky tekst u dërgua nga ElenaRenditja: Top 200
Publikimi: 05/06/2017
Muzika: Kledi Bahiti
Teksti: Filloreta Raçi (Fifi)
Orkestrimi: Kledi Bahiti
Video Produksioni: MAX Production


Anxhela Peristeri - I Joti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Joti".
3. Video është e këngës "I Joti", por nuk këndohet nga Anxhela Peristeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anxhela Peristeri:


Komente 0