Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhela Peristeri - E Çmendur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  250

Mbaj
veten fort te mos qaj.
Ah...
Pa faj e burgosur une tani jam

(Ai nuk te meriton
Jo ty, jo ty
Ai engjell eshte demon.
Per ty, per ty)

Si ne pranga shtrengon
Mendjen time pushton.
Gjakun tim ti leviz dhe ndalon

Jam e çmendur per ty.
(S'mund te jemi te dy)
E çmendur per ty
(S'mund te jemi te dy)
E gjithe bota me thote jo.
Veten tende ti s'e do.
E verber pas teje une shkoj

Po e them une prape, ah
Pranoj
Per ty vdes dhe jetoj, oh

(Ai nuk te meriton
Jo ty, jo ty
Ai engjell eshte demon.
Per ty, per ty)

Si ne pranga shtrengon
Mendjen time pushton.
Gjakun tim ti leviz dhe ndalon

Jam e çmendur per ty.
(S'mund te jemi te dy)
E çmendur per ty
(S'mund te jemi te dy)
E gjithe bota me thote jo.
Veten tende ti s'e do.
E verber pas teje une shkoj

E çmendur per ty.
(S'mund te jemi te dy)
Jam e çmendur per ty
(S'mund te jemi te dy)
E gjithe bota me thote jo.
(Veten tende ti s'e do) Jo
E verber pas teje une shkoj

ah ah ah, ah ah ah
(S'mund te jemi te dy)
(S'mund te jemi te dy)
S'mund te jemi te dy (jo)
S'mund te jemi dy (jo)
S'mund te jem e çmendur per ty.
(S'mund te jemi te dy)
Jam e çmendur per ty
(S'mund te jemi te dy)
E gjithe bota me thote jo.
(Veten tende ti s'e do)
E verber pas teje une shkoj
Anxhela Peristeri
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/11/2017
Festivali: Kënga Magjike 2017
Muzika: Kledi Bahiti
Teksti: Olti Curri


Anxhela Peristeri - E Çmendur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Çmendur".
3. Video është e këngës "E Çmendur", por nuk këndohet nga Anxhela Peristeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (6)

21
21
21
25
39
46

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Anxhela Peristeri:


Komente 0