A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Anxhela Peristeri - Shpirti Ma Di


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/09/2018

2018-09-16T18:37:05

Muzika:

Kledi Bahiti

Teksti:

Anxhela Peristeri


Ti s'e di sa, ti s'e di sa
Vetëm unë e di
M'ke torturu, të kam duru
Vetëm unë e di
Ti s'e di sa, ti s'e di sa
Vetëm unë e di
Të kam kërku, më ke harru
Vetëm unë e di

E nëse prapë unë nis të qaj
e pyes veten në kam faj
ti duhet me dit
ça vjen pastaj

REF.:
N'gjunjë do më ulesh
do të përkulesh
me unazë diamant flori
s'do e pranoj se shpirti ma di
Do përgjërohesh e do mundohesh
të më bësh për vete ti
s'do të pranoj se shpirti ma di
Ahahaha-ha ky shpirt e di

Ti s'e di sa, ti s'e di sa
Vetëm unë e di
Të kam kërku, më ke harru
Vetëm unë e di

E nëse prapë unë nis të qaj
e pyes veten në kam faj
ti duhet me dit
ça vjen pastaj

REF.:
N'gjunjë do më ulesh
do të përkulesh
me unazë diamant flori
s'do e pranoj se shpirti ma di
Do përgjërohesh e do mundohesh
të më bësh për vete ti
s'do të pranoj se shpirti ma di
Ahahaha-ha ky shpirt e di

Do përgjërohesh e do mundohesh
të më bësh për vete ti
s'do të pranoj se shpirti ma di
Ahahaha-ha ky shpirt e di
Ahahaha-ha ky shpirt e di

Kartolina (1)

2018-09-18 16:59:54
Do përgjërohesh
e do mundohesh
të më bësh për vete ti
s'do të pranoj
se shpirti ma di

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019