Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhela Peristeri - Maraz Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13

Sot ti me mua
ishte pune minutash
Neser me shume do, do, do duash
kush s'e bon per mua
ki durim te vuash dhe pak

Ndoshta do te dua
s'ka nevoje ta thuash
dije qe s'je je, je mesuar
kush s'e bon per mua
ki durim te vuash dhe pak

Nuk e di a e dua, e dua
Nuk e di a e dua, e dua
krejt kishe harru
oh me jetu me mu

REF. 2x:
Se ky maraz qe me ka zan
nuk harrohet me tjeter kan
s'du ta flas, me huton
e me djeg si nje leter
e ndoshta une... une...
ndoshta do ja kisha fal
nji nat si une

S'ke perse ma thua
dua edhe s'dua
nese do te je, je, jesh me mua
kush s'e bon per mua
ki durim te vuash edhe pak

Ndoshta do te dua
s'ka nevoj ta thuash
dije qe nuk je, je, je mesuar
kush s'e bon per mua
ki durim te vuash dhe pak

Nuk e di a e dua, e dua
Nuk e di a e dua, e dua
krejt kishe harru
oh me jetu me mu

REF. 2x:
Se ky maraz qe me ka zan
nuk harrohet me tjeter kan
s'du ta flas, me huton
e me djeg si nje leter
e ndoshta une... une...
ndoshta do ja kisha fal
nji nat si une


Ky tekst u dërgua nga arjon.celaj49Anxhela Peristeri
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/04/2019
Muzika: Kledi Bahiti
Teksti: Ronela Hajati & Anxhela Peristeri
Produksioni: Threedots
Imagine Director: Joni Peci
M.U.A: LorelAnxhela Peristeri - Maraz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maraz".
3. Video është e këngës "Maraz", por nuk këndohet nga Anxhela Peristeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

20
21
29

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Anxhela Peristeri:


Komente 0