Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhelina Hadergjonaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  390
 • Vendlindja:
 • Amerikë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Anxhelina Hadergjonaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Ato nuk ndalen në bukurinë e tyre, ndërkohë që janë nënë e bijë. Për herë të parë, Angjelina Hadergjonaj, vajza këngëtare e Albëries, që njihet në skenën shqiptare prej vitesh janë shfaqur në tapetin e kuq të dyja bashkë me veshje shumë sharmante. Albëria, e cila ka shoqëruar të bijën në këtë kompeticion muzikor, ëshët dukur edhe më e bukur, ndërsa ka bërë një ndërhyrje estetike në hundë. Angjelina Hadergjonaj eshte vajza e nje personazhi shume t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


E bija e

Alberie Hadergjonaj

Kushurira e

Alban Ramosaj

Kushurira e

Argjentina Ramosaj

Kushurira e

Beatrix Ramosaj

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shamsah

Njomza Vitia

Sara Kalaveshi

Xhejn Kumrija (JANEX)

Blertina Shabani

Albina Burrniku

Mimoza Mustafa

Gerta Heta

Monika Salihu

Liliana Kanina

Tags: Anxhelina Hadergjonaj, Angjelina Hadergjonaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet