Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhelina Vjen Me Një Tjetër Foto Seksi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[23-11-2015]
Anxhelina Hadërgjonaj së fundmi është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale. Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shihet mjaft provokuese & seksi.

Anxhelina ka realizuar një foto artistike ku shihet e veshur me bikini dhe fotoja nën ngjyrat bardh e zi.

Kjo foto është komentuar mjaft shumë në rrjetet sociale.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0