Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anxhelina Provokon Me Lëvizjen E Gjoksit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[22-02-2016]
Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram një video shumë të nxehtë ku shihet duke bërë lëvizje mjaft provokuese.

Ajo ka kërcyer me një këngë dhe është karakterizuar me lëvizje shumë të nxehta tek pjesa e gjoksit.

Ajo ka kohë që nuk është paraqitur në skenë me ndonjë projekt të ri muzikor pasi aktualisht po jeton në Amerikë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull