Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhelina Hadergjonaj Dhe Kushurirat Krijojnë “A.B.A. Babes!”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[13-01-2013]
(A)rgjentina, (B)eatrix dhe (A)nxhelina jane prezantuar me nje stil te vecante te flokeve. Secila me e bukur se tjetra, ky afro stil i flokeve ka marre pelqime pozitive nga fansat.

Ne mungese te nje bashkepunimi muzikor, qe fansat kahere jane duke pritur te ndodh, kusheriret jane prezantuar se bashku si nje grup imagjinativ qe per hir te kenaqesise se momentit, do ta mund ta quanim nje "ABA" grup shqiptar.

Ja pra dhe ideja! Keto tri kusherire te bukura duhet te mendojne seriozisht te formojne nje grup muzikor me kete emer, qe jemi te bindur se nuk do t'i mungonte suksesi.

Bashkimi ben fuqine, nuk thuhet dhe kot, apo jo! Gezuar "ABA" babes!
 (Albavipnews)Komente 0