Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Anxhelina Hadergjonaj - Endrrat E Mia  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

05/10/2011

2011-10-05T12:00:28+00:00

Këngë e albumit:

"Hite Vere 2011 Cd 1"
Kerkoj mendjen
Shume e mirueshme
Situata jone
Ti mire treguam
Me ke ndryshuar
A se kupton
Sillesh e di qe
Ideferenqem
Qe me mundon
Meritoj me shume
Ndyshe sdo fle shume
Po ti se beson

Refd:(1x)
Endrrat e mia
Ti per qdo nate
Me vjen gjithmone
Endrrat e mia
Ndyshe nga realiteti
Me afron
Endrrat e mia
Ti mi ke
Mi ngjalleron
Endrrat e mia
Sduan te le enash
Me kupton

E per kto
Ti nuk me ndje
Futu ne gjendjen
Ti me veshe shiko
Jetojme si ne enderr
Dhe jemi shume afer
Ate qe kerkon
Sikur te ishte me ndryshe
Realiteti te ishte
NE favorin time
Atehere do kuptoje
Se shume gaboje
Pa dyshime

Reff:(1x)
Endrrat e mira
Ti per qdo nate
Me vjen gjithmone
Endrrat e mir
Ndryshe mga realiteti
Me afron
Endrrat e mira
Ti mi ke
Mi ngjalleron
Endrrat e mia
Sdunan te le enash
Me kupto

Endrrat e mira (mia mia)
Ti mi bene
Endrrat e mira (mia mia)
Gjithnje mbarone
Sduan te jen endrra
E kuptone


Ky tekst u dërgua nga  loralora
Më Shumë Këngë Nga Anxhelina Hadergjonaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet