Anxhelo Koci
Anxhelo Koci

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Athinë Greqi
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 25 Dhjetor 1992
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi

Biografia

BIOGRAFIA: Anxhelo Koci është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. ENGLISH: His family are origanily from Tirana/Albanian. Anxhelo Koci is currently living in Tirana/Albania. Anxhelo, has a full staff behind him whom work round the clock at his studio in Tirana/Albania, called (HeadlineRecords) Anxhelo koci is also talented because his also a producer.Anxhelo has worked with other artists and has a few hits to called.. Me Fal2-ft stresi, Sa her e Don- ft stresi ft flor bana, Be Mine, Si Melodi ft Big Basta. His...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 7