Anxhelo Koci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  36
  • Vendlindja:
  • Athinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Anxhelo Koci është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. ENGLISH: His family are origanily from Tirana/Albanian. Anxhelo Koci is currently living in Tirana/Albania. Anxhelo, has a full staff behind him whom work round the clock at his studio in Tirana/Albania, called (HeadlineRecords) Anxhelo koci is also talented because his also a producer.Anxhelo has worked with other artists and has a few hits to called.. Me Fal2-ft stresi, Sa her e Don- ft stresi ft flor bana, Be Mine, Si Melodi ft Big Basta. His...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

J Gashi

Stanaj

Uki Latifi

Shkelqim Berberi

Seven Saraqi

Aurel Amzai

Çartani

Klejvis Saliaj

Mali G Grand Thugz

KMC


Tags: Anxhelo Koci, Angelo

Anxhelo Koci në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë