Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhelo Koci - E Kom Mendu Prap  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/02/2015

2015-02-19T20:40:48+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Kom Mendu Prap" kënduar nga Anxhelo Koci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Anxhelo Koci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Anxhelo Koci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet