Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anxhelo Koci - Të Përshëndes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Përshëndes".
3. Video është e këngës "Të Përshëndes", por nuk këndohet nga Anxhelo Koci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anxhelo Koci - Të Përshëndes  (Feat. Ergys Shahu)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  32

Muzika:

Anxhelo Koci

Teksti:

Endrit Mumajesi

Orkestrimi:

Alsked Rrenja

Video Produksioni:

ND Film Pro

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Ergys Shahu

03/05/2018

2018-05-03T18:51:56+00:00[Anxhelo:]
Me ty i kam sot ca fjalë
dashni, o dashni
një mendim kurrë s'ma ke marrë
dashni, o dashni

[Ergys:]
Si e fale kur të bëri lodër?
dashni, o dashni
Sot ti je pika ime e dobët
dashni, o dashni

[REF.:]
O dashni, më thuaj ti
një arsye që unë të jetoj
O dashni, më vrave ti
me ktë dhimbje dhe ty vallzoj
O dashni, të përshëndes
ti s'do vish, po unë të pres!
O dashni, ti kalo mirë
bëre me mu ç'kishe dëshirë

[Ergys:]
Më le sytë në telefon
dashni, o dashni
një përgjigje një jetë vonon
dashni, o dashni

[Anxhelo:]
Ti zemrën nuk di kujt ja jep
dashni, o dashni
Ti e do, për ty keq flet
dashni, o dashni

[REF.:]
O dashni, më thuaj ti
një arsye që unë të jetoj
O dashni, më vrave ti
me ktë dhimbje me ty vallzoj
O dashni, të përshëndes
ti s'do vish, po unë të pres!
O dashni, ti kalo mirë
bëre me mu ç'kishe dëshirë


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Kartolina (6)

4
15
15
5
0
25

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Anxhelo Koci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet