Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhelo Koci - Faje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  11

Pse nuk thu ti ka je,
ka je, ka je, ka je?
Zemren tem ti maje,
Maje, maje maje
Mi ke lon do faje
Faje, faje,faje
N'supin tem kur qaje
Qaje, qaje, qaje

Ike ti pa m'thon
Asnje fjal
Tu bertit e tuj qajt
Kom harru
Edhe zonin me ta ni

Zemer kom gabu
Mos ma fal
Por te du
Dhe pse n'faj
A thu esht me i mire se un ai?

Jo lej jo lej jo lej jo lejem
Ku me ku me ku me ku metem
Jo lej jo lej jo lej jo lejem e
Zemra ime (ka je)
2x

Pse nuk thu ti ka je,
ka je, ka je, ka je?
Zemren tem ti maje,
Maje, maje maje
Mi ke lon do faje
Faje, faje,faje
N'supin tem kur qaje
Qaje, qaje, qaje

Zemren po e rran
Kur i thu
Per mu s'ke ndjenj
Hajde dhe ma thuj sy
Ti hajde dhe ma thuj sy
Dashnia helm
Shpirt mu ke bo si helm
Me mire me dek, me dek na dy se me kon, me kon pa ty

Jo lej jo lej jo lej jo lejem
Ku me ku me ku me ku metem
Jo lej jo lej jo lej jo lejem e
Zemra ime (ka je)
2x

Pse nuk thu ti ka je,
ka je, ka je, ka je?
Zemren tem ti maje,
Maje, maje maje
Mi ke lon do faje
Faje, faje,faje
N'supin tem kur qaje
Qaje, qaje, qaje


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Anxhelo Koci
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/12/2020
Muzika: Anxhelo Koci
Teksti: Petro Xhori
Orkestrimi: Xhulio Milloshi
Video Produksioni: Nmusic Production


Anxhelo Koci - Faje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Faje".
3. Video është e këngës "Faje", por nuk këndohet nga Anxhelo Koci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anxhelo Koci:


Komente 0