Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhelo Koci - Akull Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  9

Me thuj si me t'fal ee
Kur ket zemer vrave
Dhe mu vetem m'ke lone ejj
Vetes ja lo fajet
S'du met pa tuj ka eee
Amo zemra t'ka lon

S'majta zemer s'majta
Gjujta aty ku s'majsha
I ftohte sikur arma
Akull m'rena e akull jashta (2x)

Pse ti a mona mi (2x)
M'shkelma i gju dashnis aj aj a(2x
Me syt e mi tuj pa uu je (2x)
Tradhtin qe je tuj ba (2x)

Sa e vogel duket bota
Tundet vendi dridhet toka
Se per ty i çaj keto gota
Se m'ke lon pa jet (2x)

[Refreni]

Me thuj si met fale
Kur ket zemer vrave
Dhe mu vetem m'ke lon
Vetes ja lo fajet
S'du met pa tuj ka eee
Amo zemra t'ka lon

S'majta zemer s'majta
Gjujta aty ku s'majsha
I ftohte sikur arma
Akull m'rena e akull jashta (2x)

Tuj kcy
Tuj pi
Jam tu hek une ket merzi oj o
Tuj kcy
Tuj pi
Per ty (2x)

Sa e vogel duket bota
Tundet vendi dridhet toka
Se per ty i çaj keto gota
Se m'ke lon pa jet (2x)

Me thuj si met fale
Kur ket zemer vrave
Dhe mu vetem m'ke lon
Vetes ja lo fajet
S'du met pa tuj ka eee
Amo zemra t'ka lon

S'majta zemer s'majta
Gjujta aty ku s'majsha
I ftohte sikur arma
Akull m'rena e akull jashta (2x)


Ky tekst u dërgua nga Katerina BicaAnxhelo Koci
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/01/2022
Teksti: Anxhelo Koci
Orkestrimi: Anxhelo Koci
Produksioni: Anxhelo Koci
Video Produksioni: Enis Cela Production


Anxhelo Koci - Akull
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Akull".
3. Video është e këngës "Akull", por nuk këndohet nga Anxhelo Koci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anxhelo Koci:


Komente 0