Më mbaj mend (për 1 muaj)

APG - Krejt Ne Club  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 5

Komente

Asnjë Koment

04/12/2006

2006-12-03T23:22:25+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Krejt Ne Club" kënduar nga APG.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga APG i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga APG:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet