Më mbaj mend (për 1 muaj)

APG & Fabiani - Hej Kamariere  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Hip-Hop Ne Vite Nga Super Sonic"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2006

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Fabiani

09/09/2006

2006-09-09T01:38:48+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hej Kamariere" kënduar nga APG & Fabiani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga APG & Fabiani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga APG:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet