Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

APG - Vip
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vip".
3. Video është e këngës "Vip", por nuk këndohet nga APG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


APG - Vip Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

28/05/2007

2007-05-28T02:24:52+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vip" kënduar nga APG.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

KAOS - Vip

[REF. ERMALI:]
Pse s'po rrin me neve
venin ktu e ki
Pse s'po rrin me neve
bonu sonte V.I.P, V.I.P
hajde ktu moj bukuri
V.I.P, V.I.P
hajde ktu moj bukuri

[LUMI B:]
Jena FAT po me Fat,
Shmekera me bark
Haverat e qart
Diplomat n'rruge e masterat n Club
P*** none, n'spot edhe para mahalle
Nese je free mos t vjen marre
S'ka s'di a vi, po du me t'pa n VIP
Tavolina full asnjo se bleva
Un' i shkoj n'shpi ti i shkon n'nerva
E din ku me ardh kur del
Prit e percjell, prit e percjell

[REF. ERMALI:]
Pse s'po rrin me neve
venin ktu e ki
Pse s'po rrin me neve
bonu sonte V.I.P, V.I.P
hajde ktu moj bukuri
V.I.P, V.I.P
hajde ktu moj bukuri

[VIG POPPA:]
Uh lalala
mos u shit, mos u shit
ti qik e shpis
Uh lalala ruju po rrshet
e po bjen n'dashni
ftyres si kyumm, thob si amber
s'po m'heket prej menve
shisha me shije t'pemve
CHAMPAGNE me ngjyre pembe
Ex, Hajde ex, pare CASH, pare CASH
Hajde ex, hajde ex
merre edhe shoqen, une hi n'mes

[REF. ERMALI:]
Pse s'po rrin me neve
venin ktu e ki
Pse s'po rrin me neve
bonu sonte V.I.P, V.I.P
hajde ktu moj bukuri
V.I.P, V.I.P
hajde ktu moj bukuri

[ERMALI:]
Hajde sonte rrina pak,
e pina pak, ikim larg
ma e mira veq te na,
veq te na
o-o T'tjert mundohen
e kurre s'ja dalin
o-o sonte pe marrim malin

[REF. ERMALI:]
Pse s'po rrin me neve
venin ktu e ki
Pse s'po rrin me neve
bonu sonte V.I.P, V.I.P
hajde ktu moj bukuri
V.I.P, V.I.P
hajde ktu moj bukuri

Dardan Jashari - Vip

Strofa 1
Faj ty ste ka kerkush
Ti ke dasht me bo qka te dush
Qka ke lyp tash e ke gjet..

Ti ke dasht vip me u ba
Autograme me shpernda
foton tande me ta mbajt nkulet..
Yeaaah

Ref
Ti gjith kontra shkove (yeaah)
Qka ki dasht ti e bone
Ski pse mo, per mu me vujt (UUUHH)

Knaqu tash me jeten tande
Perplot fansa e autograme..
Un sjam loder e askujt (UUUHH)

OOHH OOHH
EU NOOO NOOO
NO NO NO NO
NO NO NO NO
NOOO OH
EEEEYYY

SAY HUU UHUUUUU HUH
HUU UAAHAAH AAH HaAHahaAaAa..

Strofa 2
Pare neja per cdo nat (naat)
Ntelefon ste lojn rehat (AAH)
Kto i deshte tash ti i ke..
( ee yeaa yeaah)

Fam e fansa ki gjithkund
Pergjithmone diqka ke humb (uuh)
Te kalumes shkelm ti i dhe..
(Yeaaaah)

Ref x2
Ti gjith kontra shkove (yeaah)
Qka ki dasht ti e bone
Ski pse mo, per mu me vujt (UUUHH)

Knaqu tash me jeten tande
Perplot fansa e autograme..
Un sjam loder e askujt (UUUHH)

Bridge
OOHH UUHH
HAH OOHH OOHH
HEEEEYY
NO NO NO NO
NO NO NO NO

SAY WHO
HUUHH OOOHHH OHH OOHH
HEEEEYYYY
GIRL

Ref
Ti gjith kontra shkove (yeaah)
Qka ki dasht ti e bone
Ski pse mo, per mu me vujt (UUUHH)

Knaqu tash me jeten tande
Perplot fansa e autograme..
Un sjam loder e askujt (UUUHH)

Ti gjith kontra shkove
Qka ki dasht ti e bone
Ski pse mo, per mu me vujt

Knaqu tash me jeten tande
Perplot fansa e autograme..
Un sjam loder e askujt..
Më Shumë Këngë Nga APG:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë