Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ar Wolf

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5
 • Emri i Vërtetë:
 • Arton Nuha
 • Vendlindja:
 • Ferizaj 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
Ar Wolf është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ricku

Dr.Ree

Ibro

D.S.

W.G.

Tuzhi-G

Pimpex

Liil Craizy

Babarim

Mc Qlira

Tags: Ar Wolf, Arton Nuha, Ar-Ar


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet