Aragona Band

Aragona Band, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Ajo”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[06-09-2012]
Aragona Band është rikthyer më një projekt të ri. Djemt të cilët arritën suksese me këngët e tyre të fundit kanë publikuar këngën e re me klip "Ajo"
Kënga interesante është realizuar nga Kico dhe Torch, ndërsa për tekstin është përkujdesurt Mit'hat Sadiku. Videoklipi është punuar nga PinkMoon.

"Ajo" vjen pas suksesit të jashtëzakonshëm të bendit me këngët "Vajza Anonime" dhe "Tepër Jemi Dashtë".
 (Telegrafi)

Aragona Band, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Ajo”

  Aragona Band - Ajo [Teksti dhe Klipi]

Komente 0