Aragona Band

Aragona Band, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Na Ishte Një Herë”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[23-01-2013]
Aragona Band ka lansuar projektin e fundit, këngën e realizuar me videoklip të titulluar “Na Ishte Një Herë”.
Ky është realizimi më i fundit i djemve të Aragona Band, që kësaj radhe ndryshojnë në stil, por jo në tematikë.

Kënga me temë dashurinë është punuar nga Besim Bunjaku në tekst dhe muzikë, kurse orkestrimin e ka bërë vet grupi.

Videoklipin e ka realizuar produksioni ASHA.
 (Telegrafi)

Aragona Band, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Na Ishte Një Herë”

  Aragona Band - Na Ishte Njëherë [Teksti dhe Klipi]

Komente 0