Aragona Band

Aragona Band Kallin Femrat E Prishtinës Me Ermalin

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[03-08-2013]
'Femrat e Prishtinës', kështu quhet kënga më e re ardhur me një video mjaft të bukur nga djemtë e grupit Aragona Band në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun. Kënga sapo ka ardhur dhe është pritur shumë mirë, dhe padyshim do të jetë hiti i gushtit, pasi ajo është postuar shumë shpejt në rrjetet sociale të fansavë të shumtë të grupit dhe këngëtarit të njohur. Video është punuar nga produksioni 'Think Creative" e muzika është krijuar nga Kico N Torch. Kënga ka plot ritëm dhe fjalë të bukura që besoj se jo vetëm po kallin femrat e Prishtinës por të gjitha femrat shqiptare, e ka nisur të këndohet nga të gjithë meshkujt.
 (Maksim Gjokaj/teksteshqip.com)

Aragona Band Kallin Femrat E Prishtinës Me Ermalin

  Aragona Band - Femnat E Prishtines (Feat.Ermal Fejzullahu) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0