Aragona Band

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Linda” Nga Aragona Band

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[14-12-2014]
Aragona Band, një grup i njohur tashmë për publikun kanë lansuar videoklipin e tyre më të ri së bashku me këngën më të re "Linda".

Pas hiteve të suksesshme si: "Vajza Anonime", "Teper jemi dasht", "Ajo" etj. Geupi kanë vendosur ti rikthehen skenës me një këngë të re, teksti i së cilës është shkruar nga Rozana radi.

"Linda" është realizuar me videoklip nga produksioni ASHA në Kosovë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Linda” Nga Aragona Band

  Aragona Band - Linda [Teksti dhe Klipi]

Komente 0