Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aragona Band - Femnat E Prishtines (Feat. Ermal Fejzullahu)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

Asnjona mik
as n' Amerik
kaq adrenalinen
s'ma ka ngrit....

Paq e ki
as n' Angli
si n' Prishtin
spash femna, femna

Femnat, e Prishtines dit e nat
femnat, e Prishtines or e cast
dunani, dunani
bonani, mir mu ni.....

Un me femna kom
eksperienc
e ma mer menja kom pak
kompetenc

Paq e ki
edhe pik
si n' Prishtin
ska femna....
Aragona Band
Featuring: Ermal Fejzullahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/08/2013
Muzika: Kico & Torch
Teksti: Mithat Sadiku
Video Produksioni: Think Creative


Aragona Band - Femnat E Prishtines
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Femnat E Prishtines".
3. Video është e këngës "Femnat E Prishtines", por nuk këndohet nga Aragona Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aragona Band:


Komente 0