Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aranit Kola - Ti Je Kenga Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Zot i qiellit, Zot i tokës
Zot i zemrës sime
Zot i diellit, Zot i hënës
Zot i të gjithë ditëve

Mbi çdo gjë mbretëron
Ti je kënga ime
T'adhuroj në të vërtetë
Dhe në frymën time

Atë i faljes, Atë i paqes
Atë i mirësive
Atë i qeshur, Atë i dashur
Atë i të gjithë bijve
Aranit Kola
Publikimi: 04/01/2013


Aranit Kola - Ti Je Kenga Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Kenga Ime".
3. Video është e këngës "Ti Je Kenga Ime", por nuk këndohet nga Aranit Kola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aranit Kola:


Komente 0