A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Arap Jashari & Turab Hajolli - Tallava (Gezuar 2016)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/12/2015

2015-12-30T18:31:21

Më Shumë Nga

Turab HajolliKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tallava (Gezuar 2016)" kënduar nga Arap Jashari & Turab Hajolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arap Jashari & Turab Hajolli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019