A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Arbëresha Hajdari - Ne Të Dy


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/06/2008

2008-06-25T01:15:33

Participating in

Zhurma Show 2008

Participating in

Polifest 2006
intro
ehe warap pomp ye
ehe nara non no yehe
wuee he wharap pomp je
ehe nara no nouu yehe
ehee nara na na nana
ehee nara na na nana
ehee warap pomp ye
ehe wara no no wehe

strofa 1:
Ndoshta do te gjej ty qe ndjen dashuri, dhe me kerkon ndjenja sikur qdo i ri, ndoshta me sheh mua kur kam mall per ty,dhe ti kerko qe tjem gjithmon me ty

bridge:
urrej qdo largesi per ne te dy
por gabove ska falje ne dashuri
prandaj po te them, ruam si kristal, pas pak kohe ska per ne te dy mall...

ref:
zemrimin tim une, do e ndaj me ty, sepse ne jemi veq ne te 2, e mbaj te fsheht sekret e mbyll ne dry sepse te dua dua vetem ty

zemrimin tim une, do e ndaj me ty, sepse ne jemi veq ne te 2, e mbaj te fsheht sekret e mbyll ne dry sepse te dua dua vetem ty

strofa 2:
jete abnormale, jemi ka kalojm
por ne jemi te rinje veten e gezojm, le te harrohen te kqijat, jeta le te filloj, boten une e dua qe te flakeroj

bridge 2:
ti nuk kerkon largesi per ne te 2
engjuj mbrojtes edhe dashuri , prandaj po me thua do te ruaj si kristal mallin qe e ndjejm do ti themi ndal

ref 2:
zemrimin tim une, do e ndaj me ty, sepse ne jemi veq ne te 2, e mbaj te fsheht sekret e mbyll ne dry sepse te dua dua vetem ty

zemrimin tim une, do e ndaj me ty, sepse ne jemi veq ne te 2, e mbaj te fsheht sekret e mbyll ne dry sepse te dua dua vetem ty


Lyrics submited by LeaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019