Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arberesha Hajdari - Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

strofa 1:
Takova dike qe fillova ta dua,nuk e di po gjalleronte diqka ne mua,syte e ti yje ne kaltersi, buzet thonin fjalen dashuri...

strofa 2:
Butesisht preku doren mbeti ajo kenaqesi , do te behesh endrra ime do te falem ty , do te them te dua deri ne perjetesi zemren time do ta kesh vetem ti...

ref:
Une e di se ne duhemi , dhe se ti me thrret mua dashuri, e di fjalet e embla mi thu ti e di , thurr per mua poezi edi....

bridge:
kur sytë takohen nen heshtjet tona , rrahin zemrat si kembanat , marr guximin dhe te them te dua ty , miliona here....


Ky tekst u dërgua nga Jehona

Arberesha Hajdari - Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti".
3. Video është e këngës "Ti", por nuk këndohet nga Arberesha Hajdari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arbëresha Hajdari:


Komente 0