A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Arbëresha Hajdari - Buzet Qershi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/05/2008

2008-05-28T19:24:36

Participating in

Top Fest 6


nat e erret zgjuar vetem un dhe ti
qyteti dritat fikur na kishte zili.
flladi i leht,leht me fale buzet qershi
psheretihje lehtas baby e imja do t`jesh ti..
nje melodi dashuriee e formuam
n`lot e trishtimm..
imazhin tend te mir e mbaj ne shpirtin tim
REF:
e di n`parajss si dikur te qeshur do t`takoj,
do te puth me mall,
perqafimm te gjat ty do t`dhurojj..
engjujt e piklluar mbase do te thon,
mekat i lamm te vuajn shpirtrat qe ne dashuri jetojjn

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019