A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Arbëresha Hajdari - Ditelindja


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/06/2009

2009-06-28T12:05:40

Participating in

Çelësi Muzikor 3


Parfumi yn let kujtoj gjdo gje.
Sdo jam pran teje si gjith njoooo.

Ditlindjen sonte un e kam por ti nuk je me dhuratat tua pran.
Me goten tende po ngre dolli festen harrovi tiiii.
Prisja lulen me shum aroom qe ti mi sjellje te dera hooooouuoo. Gjithqka me ty po perfundooooon.

Parfumi yn let kujtoj gjdo gje sdo jam pran teje un si gjith njoooo e embla jote me kurr zdo jem as zemra ime me per ty nuk do te ndjejjj.

Ditlindjen sonte un e kam por ti nuk je me dhuratat tua pran.
Me goten tende po ngre dolliii festen harrove tiiii.
Prisja lulen me shum aroomm qe ti mi sjellje te dera hooouuuoooo. Gjithqka me ty po perfundon ooonn.
Parfumi yn let kujtoj gjdo gje sdo jam pan teje si gjith njooooo e embla jote me kurr sdo jemm as zemra ime me kurr ty nuk do te ndjej. Parfumiii iimmmmm sdo te jam pran teje si gjith njoooo e embla jote me kurr sdo jem sdo jeeeeieeeemmmm as zemra ime me per ty nuk do te ndjej huuuuuuuuu ejjejjjjjhejje huuuuuuu jeeeeeiiieee.


Lyrics submited by Linda Lochka Ime Arbreshaaa   ALDOoooKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019