A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Arbëresha Hajdari - Portret Gri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/11/2010

2010-11-09T20:40:35

Pjesëmarrëse në

Polifest 2010


I
SYRI ME ESHTE GOZHDUAR
NE DOLLAPIN E VJETRUAR
ATY RRIN KUJTIMI JONE
IMAZH QE ZEMRA IME DON...

II
LODHJA BABIT I FLE NE SY
KRROKAT FRIKSHEM KORBI I ZI
SHIU QEPALLAT PO ME MBYLL
TEK PORTA ME THUA LAMTUMIRE

III
GJETHET ZVERDHEN
GJETHET BIEJN
U LUTEM PER NJE DESHIR
TE GJEJ ATE NGROHTESI
SHTRETRIT TE FTOHTE KETU RRIN

KEPUCET LARG I KAM PARKUAR SKAM KA TI'A MBATH RRUGET ME KAN MBARUAR FRYM DOT NUK MARRE..


Ky tekst u dërgua nga  rinaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019