Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Arba-g - Kur Nihet Zoni  (Feat. Ri2er)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/10/2008

2008-10-14T19:57:35

Featuring

Ri2er
Kur rri une knenaj normal volumi shtohett
krejtt jon qu pesh spo dihett qa po bohett
tash po hi n´reptur me shum kang te reja
e di qysh e kalli e qysh e lyp neja
per kerkon s´ma nin kur e kom afer shoqnin
shoqenia nerovz nuk um bajn
veq disponimin ma shtojn
Erdha pak knena Se nejta shume anena
I kreha pak flokt Se ishin qu si antena
Thash edhe t´kqyri Mos ka naj armik
T´ja fshij krejt emrin Me laps a kimik
Po pom doket s´paska Kokan hi ner dhe
Garant m´kan pa mu Qata s´guxojne me leh
Mos um shitni kanuna sa sju ncjerra prej loje
Da´FREAK don me jav kujtu se krejt kini harru
S´kini nevoj ma shum mu menu
Mos um kqyr ashtu si njeri t´huj

REFF :
kur nihet zani jem dridhet krejt veni
io qe po thom un po po shihet prej keti seni
ti ruje ftyren tjert mos met pshty
ju kungjirati o llamera sikur njo e njo bojn dy ...(2x)

Jam bo si virus Po therri si kaktus
Kush pom del perpara Pe shkeli si autobus
Magnet per do tipa Qe tash jan hi n´tripa
Hala kqyrin stripa "Wanna Be" VIP-a
Nuk kane faj t´shkretit Se jon shPiuna t´mbretit
Endrrojne me sy qel Ja bojne qefin vetit
E une jom krejt ndryshe Ti sen nuk po vyjshe
Sot t´kan dal brinat Fyllit gjithe pi fryjshe
Une rri shtremt e foli drejt Kshtu m´ka msu tabashi
Fjala e drejt dhe e sinqerte Eshte si plum kallashi
qyre ti haluc ngom kneiti per mu je tuc
ti mem dal me kallash une ty tdal weq me stupc
Une veq hina n´kit loje ashtu si n´f0re
Sikur tarzani qe e kap majmunin per d0re
E merr me shetit Rruges ja kallxon aftsit
N´fund e lshon e i thot Ki nevoje hala mu rrit

REFF :
kur nihet zani jem dridhet krejt veni
io qe po thom un po po shihet prej keti seni
ti ruje ftyren tjert mos met pshty
ju kungjirati o llamera sikur njo e njo bojn dy ...(2x)

Ti sje sen Ti je veq llamer
ty as n autobus st kisha shti kondukter
Se knej ska tjer une jom nishi
un jom qaj qe kejt ftyren t prishi
t prishi e ta flliqi kejt dhomt ti llomiti
hunen ta thej e kamen ta kositi
Ftyren si witch e menen si bitch
le bre vlla le se ty t rrzoj veq me 1 gisht
qka po munohi qa pe fryni veten
pse po bohi muta e se pranoni tverteten
ktu o veq 1 shef e une jom qaj bosi
krejt ju bashk mu bo un veq vet ju sosi
une i kom krejt ndor mu me tutet edhe shteti
pom ngojn edhe ata qashtu si krejt mileti
kshtu endrroni sa tdoni e sa ma shum menoni
skini both per mu kenget e mia permensh i msoni

REFF :
kur nihet zani jem dridhet krejt veni
io qe po thom un po po shihet prej qiti seni
ti ruje ftyren tjert mos met pshty
ju kungjirati o llamera sikur njo e njo bojn dy ...(2x)


Ky tekst u dërgua nga  eXtract
Më Shumë Këngë Nga Arba-G: