Audio

Arba-g - Ata Sy  (Feat. Red Bloody)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/01/2011

2011-01-03T07:59:44

Featuring

Red Bloody
Arba-G [Versi 1] :
fjala te du osht reale qe mdel nga zemra //
je pik e dobt per mu si te akili themra //
ti me shikon e un te shikoj ty ne sy //
je loqk per mu e une qka jom per ty //

diten ma ndriqon sa her qe ty te shikoj //
dua te t'kam pran qdo sekond un t'perqafoj //
buzt e tua te omla si nje karamel //
zemren ta grabit se n'dashni jom un kriminel //

Red Bloody [reffreni] :
un dua nje fjale te lutem ti ma thuaj
un dua nje zemer te lutem ti ma ruaj
un dua ata sy te lotojne veq per mua
un dua ato buze te me puthin vetem mua

Arba-G [Versi 2] :
fjala te ndjej ishte shprehja n't'paren her //
aty e kuptova qe do jesh e imja ti per her //
ndjenja osht ndjenj dhe ty du me ta shpreh //
hajde sonte zemer mos thuj qe je e re //

nuk jom ka filozofoj veq po du me te ba per veti //
nuk te largoj nga zemra edhe nese bohet kjameti //
je drita qe me ndihmon ket bot une ta shikoj //
je e vetmja arsye per te cilen une jetoj //

Red Bloody [reffreni] :
un dua nje fjale te lutem ti ma thuaj
un dua nje zemer te lutem ti ma ruaj
un dua ata sy te lotojne veq per mua
un dua ato buze te me puthin vetem mua


Ky tekst u dërgua nga Qeraa
Më Shumë Këngë Nga Arba-G: