Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbana Elezi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Arbana Elezi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Chendi

Arjanita Shala

Gylten Berisha

Katrin

Liza

Marigona Vitia

Enkeleda Dervishi

Damjana Shtylla

Anela

Sara Rexhepi

Tags: Arbana Elezi


Komente mbi këtë artist