Arbanna
Arbanna
Arbanna
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Arbanna është këngëtare. Më datë 19 Mars 2023, Arbanna publikon videoklipin "Ani Ani". Teksti i këngës u përgatit nga vetë Arbanna, teksa për arranzhimin u kujdes Granit Gashi. Videoklipi u prodhua nga Kotorri, ndërsa produksioni audio u realizua nga Granit Gashi.

Më datë 14 Prill 2023, Arbanna & Turabi publikojnë videoklipin "Karamele". Tekstin e këngës e punuan në bashkëpunim Arbanna & Granit Gashi. Videoklipi u prodhua nga XL Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Granit Gashi & Dardd.

Më datë 17 Qershor 2023, Arbanna publikon videoklipin "S'ka Falje". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Arbanna. Videoklipi u prodhua nga XL Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Granit Gashi & Dardd.

Më datë 2 Shtator 2023, Arbanna publikon videoklipin "Harrom". Kënga vjen e realizuar në bashkëpunim, ku Arbanna & Granit Gashi kanë realizuar bashkë muzikën dhe tekstin e kësaj kënge. Videoklipi u prodhua nga A Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Granit Gashi.

Më datë 18 Tetor 2023, Arbanna & Turabi publikojnë videoklipin "N'kujtime T'mia". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Arbanna. Produksioni audio u realizua nga Granit Gashi & Dardd.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0