Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbanna & Turabi - Karamele Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


si bombon si karamel
je ka m'prek n'tel n'tel

ti te unë ki me ra
seksi femën nuk ke pa
kado që shkon e vjen
me mu me nejt ty t'pëlqen

rrena rrena mos jep rrena
zemra zemra nuk don ma

si bombon si karamel
je ka m'prek n'tel n'tel

premtimet nuk i majte
m'ke jep veq fjalë
ndryshe ti ke fol
ndryshe krejt ka dalë

rrena rrena mos jep rrena
zemra zemra nuk don ma

si bombon si karamel
je ka m'prek n'tel n'tel
Arbanna & Turab Hajolli
Publikimi: 14/04/2023
Teksti: Arbanna & Granit Gashi
Video Produksioni: XL Films
Produksioni: Granit Gashi & Dardd


Arbanna & Turabi - Karamele
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Karamele".
3. Video është e këngës "Karamele", por nuk këndohet nga Arbanna & Turabi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arbanna:


Komente 0