Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arben Delaj - Ja Saman Moj Zoj Mirane Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ja saman moj zoj mirane
Hallin moj me ma dite
Oh masht ba zemra me nishane
Syte e mi nuk bajne ma drite

Bi me fjete ne vakt kur bihet
Pa kanil ne terr
Oh ftyra jote nanderr me shtihet
Prej marakut gjumi smerr

Edhe nvedi po baj seri
Gjithe ka shkoj e vi
Prej zemret slargohesh nji here
Gjithnji mrrin mendja tek ti.

"Banem Zot bylbyl ne molle"

Oh banem Zot bylbyl ne molle
Sa ta shoh Mihanen veshur nkmish te holle
Hej hej hej Mihane bre
Opa
Oj dada oj
Oh ku ma le moj besen oooo

Oh banem Zot bykbyl ne darlle
Sa ta shoh Mihanen veshur nfustan tbardhe
Hej hej hej Mihane bre
Opa
Oj dada oj
Oh ku ma le moj besen ooo
Aman besen ooo


Ky tekst u dërgua nga ArloArben Delaj
Publikimi: 25/11/2012


Arben Delaj - Ja Saman Moj Zoj Mirane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ja Saman Moj Zoj Mirane".
3. Video është e këngës "Ja Saman Moj Zoj Mirane", por nuk këndohet nga Arben Delaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arben Delaj:


Komente 0