Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arben Delaj & Kristina Deda - Te Bashkuar Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Bashkuar" kënduar nga Arben Delaj & Kristina Deda.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Muharrem Ahmeti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ooohh që nga dita kur t'humba loqk,oohh kurr më djelli nuk ndriqoj,ohh nuk dëgjova kur ti vajtojshe,oohh dhimbjet tua ti mi tregojshe.Tash në dorë kam letrat tua i lexoj me lot dhe lutna,që ti t'jesh mirë mos të vuash nuk e meriton një tjetër si mua.

Më deshe me zemër;ta ktheva shpinen,ma fale shpirtin;ta dhash vetminë,e di që më don e din që të dua,Zoti nuk e paska shkruar ne të dy-ne të dy të jem t'bashkuar.

Ohh e di si ti kurr nuk do gjej,oohh më durove pran meje qëndrove,oohh fjaltë e tjerve si dëgjove,oohh më besove më dashurove.Kërkoj falje për ato dhimbje,kërkoj falje që t'lëndova,me ty vdiq dhe zemra ime që atë ditë kur u largove.

Më deshe me zemër;ta ktheva shpinen,ma fale shpirtin;ta dhash vetminë,e di që më don e din që të dua,Zoti nuk e paska shkruar ne të dy-ne të dy të jem t'bashkuar.(ref 2).

Më fal zemër;më fal zemër...

Featuring: Kristina Deda
Publikimi: 14/01/2013Më Shumë Këngë Nga Arben Delaj:


Komente mbi këtë këngëArben Delaj & Kristina Deda - Te Bashkuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Bashkuar".
3. Video është e këngës "Te Bashkuar", por nuk këndohet nga Arben Delaj & Kristina Deda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.