Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arben Delaj - O Flamur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Flamur".
3. Video është e këngës "O Flamur", por nuk këndohet nga Arben Delaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arben Delaj - O Flamur  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/12/2014

2014-12-27T19:25:19+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Flamur" kënduar nga Arben Delaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arben Delaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Remzie Osmani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

O ne ball te arberit o
Shendrit per jete
Data e kuqe 28
E nentorit o te historise
Dita e madhe e pavarsise
Shum nderim gjithmon ksaj dite
Jet te gjat flamur e shqipe

O flamuri o flamuri o i Atdheute
Prush i zemres i Skenderbeute
Kur t'valvit ty flladi i malit
Shohim doren e Ismail Qemajlit
Mbeti pena e Naimit
Flak naganti? i Boletinit

O gjith shqiptart zemer lirie
Neper breza te mbajten ne gjie
Zemren gjakun o ta kem dhane
Per liri e per vatane
I lidh brezat o besa e burrit
Na lidh shqipja n'ball t'flamurit

O flamuro o flamuro nderi i pragut
Çmimi yt osht çmimi i gjakut
Ne lahut e ne djep te fmise
Je simbol o i shqiptarise
Veç ni gjak o na rrjedh nder vena
Gjaku i shqipes o me dy krena

Veç ni gjak o na rrjedh nder vena
Ooo gjaku i shqipes o me dy krenaMë Shumë Këngë Nga Arben Delaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë