Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arben Dema - Shqipja Ne Beograd Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

O moj Serbi
O rruget na i bllokove
N'midis te Beogradit
Shqiponjen ta sollem

N'midis te Beogradit
Shqiponjen ta sollem

O moj Serbi
Stadiumin ta kalla
O se ti te thojne
Hajde Bekim Bala

O se ti te thojne
Hajde Bekim Bala

Me na e preke flamurin
O ka me ju dale flaka
Ju thote Andi Lila
Edhe Taulant Xhaka

Ju thote Andi Lila
Edhe Taulant Xhaka

Sa here te lind dielli
E te dali hena
O hero i shqipes
Je ti Lorik Cana

Hajde hero i shqipes
Je ti Lorik Cana

O djemte e Kombetares
O Zoti ju rrujte
Hallall qumeshti i nenes
Kombin na nderute

Hallall qumeshti i nenes
Kombin na nderute


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiArben Dema
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/10/2014


Arben Dema - Shqipja Ne Beograd
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqipja Ne Beograd".
3. Video është e këngës "Shqipja Ne Beograd", por nuk këndohet nga Arben Dema.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arben Dema:


Komente 0