Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arben Dreshaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  346
  • Vendlindja:
  • Pejë 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Arben Dreshaj është një shkrimtar i njohur. Në vitin 2006 ka përfunduar studimet në Universitetin e Prishtinës, Fakulteti Juridik. Në vitin 2009, ka përfunduar studimet në programin master. Publikimet/Botimet - 2010: “Roli dhe rëndësia e institucioneve korrektuese në risocializimin e personave të dënuar”; - Disa pune profesionale/shkencore; - 2014: “Mesazh”-tregime; - 2016: “Dhurata për Ty- A Gift for You” – Aforizma (shqip dhe anglisht);...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Kartolina (17)

6
8
9
2
8
1
5
7
5
12
3
2
1
1
4
3
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Autorë Të Ngjashëm:

Mehdi Krasniqi

Kenan Berisha

Jeton Kelmendi

Imer Raçi

Arbër Berisha

Mehmet Bislimi

Sulejman Krasniqi

Tyran Prizren Spahiu

Brahim Avdyli

Koçi Petriti

Tags: Arben Dreshaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet