Arben Dreshaj
Arben Dreshaj
Arben Dreshaj
  • Vendlindja:
  • Pejë Kosovë
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 31 Tetor 1982
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Arben Dreshaj është poet dhe autor/publicist i njohur. Në vitin 2006 ka përfunduar studimet në Universitetin e Prishtinës, Fakulteti Juridik. Në vitin 2009, ka përfunduar studimet në programin master.

Publikimet/Botimet
- 2010: “Roli dhe rëndësia e institucioneve korrektuese në risocializimin e personave të dënuar”;
- Disa pune profesionale/shkencore;
- 2014: “Mesazh”-tregime;
- 2016: “Dhurata për Ty- A Gift for You” – Aforizma (shqip dhe anglisht);

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »Komente 4