Arben Mziu
Arben Mziu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Arben Mziu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 28 Janar 2022, Arben Mziu publikon videoklipin "Babë E Nanë". Më datë 4 Prill 2022, Arben Mziu publikon videoklipin "Jetimi". Më datë 27 Prill 2022, Arben Mziu publikon videoklipin "Ilahi Mashup 2022". Më datë 24 Maj 2022, Arben Mziu publikon videoklipin "Dasma"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0