Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arben Sinoni - Kalaja E Dorzit (Vij Nga Peza)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

05/11/2019

2019-11-05T17:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kalaja E Dorzit (Vij Nga Peza)" kënduar nga Arben Sinoni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arben Sinoni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Arben Sinoni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet